Черкаси арена

футбольне поле

105х68м / 10 321 місць

Бігові доріжки

8 бігових доріжок протяжністю 430 метрів

Сектори для стрибків та метання ядра

Черкаси арена

Стадіон

Черкаси Арена — головний багатофункціональний стадіон у місті Черкаси, що вміщує 10 321 глядачів. До літа 2009 року був домашньою ареною для місцевого футбольного клубу «Дніпро». Після його розформування на цьому стадіоні проводила матчі аматорська команда Ходак з Черкас, а з 2011 року та до переїзду до Білозір’я в 2018 році — «Черкаський Дніпро» Стадіон розташовано за адресою вул. Смілянська, 78.

Поле стадіону орієнтоване з півночі на південь, навколо нього розміщуються трибуни у формі овалу. Пластикові крісла, згідно з кольорами «Дніпра», сині, червоні та білі, причому білі сидіння на північній трибуні утворюють напис «ФК ДНІПРО», на південній трибуні «1957» (рік відкриття стадіону).
У 2011 році на стадіоні замінили комунікації, зокрема систему водо– та теплопостачання, електропроводку, відновили систему поливу, яку не використовували останні два роки, оновили газон, на головній алеї встановили інформаційні стенди, які показують турнірні таблиці та історію футболу на Черкащині. Встановлене сучасне табло та штучне освітлення, що забезпечує комфортний час для проведення матчів в осінньо-весняний період. Надалі планується реконструювати бігові доріжки, ввести в дію дві автостоянки на 250—300 місць та сучасний туалет для фанатів тощо.

Переваги хостелу на стадіоні

З історії споруди:

Стадіон був побудований у 1957 році. Першим матчем-відкриттям 9 листопада 1957 року стала гра між місцевим клубом «Колгоспник» (згодом Дніпро) і столичним Динамо (Київ), яке спеціально запросили з угоди урочистостей. Зустріч з рахункам «3-1» виграли кияни.
З моменту відкриття стадіон носив назву ДСТ «Колгоспник», оскільки ініціатором побудови стадіону була обласна спортивна рада «Колгоспника». Але вже 9 травня 1958 року рішенням обласної ради новозбудованому стадіону було присвоєно ім’я Ленінського комсомолу.
На початку 90-их років стадіон було перейменовано на «Центральний стадіон»

Апгрейди:

У 2011 році уперше за останні декілька десятиліть у Черкасах почали оновлювати Центральний стадіон — з цією метою обласна рада виділила 800 тисяч гривень, міськрада — майже 2,8 млн, ще 2 мільйони надійшло із держбюджету. Реконструкцію головної спортивної арени Черкас здійснюють згідно із вимогами до чемпіонатів різних рівнів, які згодом мають проводити у Черкасах. Приведення стадіону до ладу пов’язане не в останню чергу із тим, що від 2011 року стадіон «Центральний» у Черкасах — домашня арена новоствореного ФК «Славутич».