Історія клубу

Історія КП «МСК «Дніпро» Черкаської міської ради

За більше ніж шестидесятирічну історію головна спортивна споруда Черкаської області – «Центральний стадіон» – пройшла насичений на різноманітні події шлях.  Із 1957 по 2017 рікосновним видом діяльності підприємства було виключно обслуговування спортивних споруд стадіону.

Далі в історії «Центрального стадіону» відбулися значні зміни пов’язані, насамперед, з новими трендами у спортивній сфері, що стосуються не лише розвитку інфраструктури. Відбулося створенням нових проєктів, серед яких і ті, що викликані російсько-українською війною.  

У 2017 році завдяки продуктивної роботи нового керівництва підприємства знаковою подією стала передача до складу міського комунального підприємства «Центральний стадіон» від ДП «НВК «Фотоприлад» спортивного комплексу «Сокіл» з плавальним басейном. За короткий період убасейні було встановлено систему рекуперації, відремонтовано ігровий зал із встановленням якісного освітлення, фойє, роздягальні, облаштовано тротуарною плиткою прохід до спорткомплексу від центральної алеї та замінені великі фасадні вікна. 

Поступово «Центральний стадіон» стає не лише місцем для спортивних змагань міського, обласного та всеукраїнського рівнів та бере активну участь у їх організації і забезпеченні якісними умовами, а й сам ініціює проведення різноманітних івентів.

У 2018 році керівництво комунального підприємства «Центральний стадіон» привернула до себе увагу відсутність у Черкасах та й області спортивних команд з ігрових видів спорту, де б могли продовжувати займатися улюбленими видами спорту кращі вихованці місцевих дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Раніше 17-18-річні юнаки і дівчата після завершення навчання у спортивних школах, або припиняли займатися спортом, або переїжджали для продовження своєї спортивної кар’єри в інші міста України. Відтак виникла ідея створити муніципальний спортивний клуб «Дніпро», який для місцевих спортсменів має стати таким собі «ліфтом» між дитячо-юнацьким і дорослим спортом. В пріоритеті – запрошення до команд місцевих здібних спортсменів. Ідею створення підтримали депутати Черкаської міської ради і черкаський міський голова Анатолій Бондаренко, члени виконавчого комітету, заступники міського голови Юрій Ботнар і Ігор Коломоєць.

Таким чином 31 серпня 2018 року на базі КП «Центральний стадіон» було створено муніципальний спортивний клуб «Дніпро».

Починалася історія із створенням команд з ігрових видів спорту із футбольної команди і виступу їїу чемпіонаті України серед гравців вікової категорії U-19.

РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКА ВІЙНА

Після початку відкритого воєнного нападу росії на Україну – 24 лютого 2022 року життя муніципального спортивного клубу змінилися кардинально.

Протягом першого місяця воєнних дій у хостелі нашого клубу було організовано розселення та забезпечення харчуванням загалом для майже 300 осіб, які переїхали з інших населених пунктів України. Тут необхідно відзначити співпрацю з Гуманітарним центром, який у перші дні війни був створений за ініціативи міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. 

У критичний період, на початку війни, нашим клубним автобусом спільно з громадськими організаціями Черкас було організоване перевезення дітей з матерями до західного кордону країни.

Студенти Черкаської медичної академії на базі нашого клубу проводили заняття з надання першої медичної допомоги, зокрема, зупинка кровотеч, серцево-легенева реанімація та інше.

З початку війни лави Збройних Сил України поповнили шестеро представників  МСК «Дніпро»: Роман Надточій (головний тренер команди з регбі), Богдан Артеменко (асистент головного тренера жіночої команди), Євгеній Полін, Олег Грабовий, В’ячеслав Бойко і Борис Царенко. 

Для надання адресної допомоги  працівникам нашого підприємства та спортивним вболівальникам міста Черкаси – «Ультрас», що проходять службу у Збройних Силах України, наш клуб організував у соціальних мережах проведення благодійних аукціонів, де лотами були: медаль володаря Кубку України 1994/1995 р.р. черкащанина Ігоря Столовицького, футболки відомих українських футболістів Романа Яремчука (національна збірна команда України), Владислава Кабаєва («Зоря» Луганськ), футболка київського «Динамо» з підписами легендарних футболістів Олександра Алієва та Артема Мілевського, яку надав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

За підтримки МСК «Дніпро» (Черкаси), усіх небайдужих і футзальної спільноти Черкащини, за що їм велика дяка, придбано та передано автомобіль Nissan X-TRAIL одному з лідерів черкаських Ультрасів, голові ГО «Сила. Захист. Честь» Сергію Глуховченко «Айсу» на потреби армії – для підрозділу Державної прикордонної служби України.

МСК «Дніпро» спільно з Асоціацією футзалу Черкащини провів масштабний благодійний турнір з міні-футболу, у якому взяли участь 18 команд. Усі кошти, зібрані під час турніру, а це благодійні внески команд і партнерів турніру – магазину «Сирне королівство» і «Черкасибудгарант», буливикористані для купівлі ще одного автомобіля для черкаських ультрас і того, що необхідно працівникам  МСК «Дніпро» (Черкаси), що проходять службу у Збройних силах України. 

Молодіжна футбольна команда взяла участь в обласному благодійному турнірі «Кубок Героїв ЗСУ». Під час домашніх матчів МСК «Дніпро» відбувався розіграш призів серед тих, хто придбав благодійні квитки на ігри.

Фінал «Кубку Героїв ЗСУ» відбувся на «Черкаси-Арені», де також серед тих, хто придбав благодійні квитки розіграно призи. Партнерами розіграшу призів виступили: компанія «Saturn»; благодійний фонд «American Ukrainian Aid Foundation»; ФК «ЛНЗ» (Черкаси); МСК «Дніпро» (Черкаси). Усі зібрані кошти з продажу благодійних квитків перераховані на підтримку Збройних сил України.

Згодом МСК «Дніпро» спільно з Асоціацією футзалу Черкащини провів обласний благодійний турнір на «Кубок Героїв ЗСУ» з футзалу.

На початку літа 2022 року МСК «Дніпро» анонсував початок збору спортивних костюмів, шортів, футболок, капців, кросівок для бійців Збройних Сил України, які перебувають у госпіталях на лікуванні після отриманих поранень у госпіталях та реабілітації. На таку акцію першими відгукнулися жителі нашого міста і компанія «Спорт-сервіс» (Київ).

Згодом одному з медичних закладів, де проходять лікування наші бійці, було передано першу партію 75-ти спортивних костюмів, які передали друзі зі Сполучених Штатів Америки, а саме – Ukrainian American Freedom Foundation Inc. American Ukrainian Aid Foundation і Сергію Скляренко.

Центр розвитку спорту ветеранів війни та адаптивного спорту МСК «Дніпро»

У 2022 році силами муніципального спортивного клубу МСК «Дніпро» було організоване фізкультурно – спортивне відновлення для ветеранів російсько – української війни з можливістю готуватися до різноманітних змагань та ігор серед ветеранів. Першими, хто розпочав заняття, стали Сергій Прядка, Вадим Мазніченко і Валерій Ковальчук. Згодом до них приєдналися Максим Дмитраш, Ярослав Платмір, Ігор Сорока. Тренування проходять після консультацій тренера та чергуються з відвіданням реабілітаційного кабінету.

У травні 2023 року учасники проєкту «Герої» (МСК «Дніпро») Вадим Мазніченко, Валерій Ковальчук, Максим Дмитраш, Ярослав Платмір та Ігор Сорока взяли участь у Всеукраїнських змаганнях «Ігри Нескорених» серед ветеранів та діючих військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків. Також «Ігри Нескорених» були відбірковим всеукраїнським туром до національної збірної на Invictus Games у Німеччині.

Золоті нагороди вибороли Ярослав Платмір, Ігор Сорока, Максим Дмитраш, срібна нагорода в активі Максима Дмитраша, і бронзовим призером ігор став Вадим Мазніченко. 

За підсумками Всеукраїнських змагань «Ігри Нескорених» Максим Дмитраш та Вадим Мазніченко ввійшли до національної збірної на Invictus Games – 2023.

У вересні 2023 року у Німеччині відбувся Invictus Games Düsseldorf 2023 — міжнародний спортивний захід з адаптивних видів спорту для ветеранів та військовослужбовців 

У змаганнях взяли участь 600 учасників із 22 країн. Україну представляли 25 учасників: військові та волонтери ЗСУ, Нацгвардії, Національної поліції та добровольчих батальйонів.

У складі збірної команди України змагалися спортсмени Центру розвитку спорту ветеранів війни та адаптивного спорту, заснованого муніципальним спортивним клубом «Дніпро» Черкаської міської ради, – Вадим Мазніченко та Максим Дмитраш. За підсумками змагань черкащани вибороли наступні нагороди: у Вадима – золото у складі збірної команди зі стрільби з лука та дві бронзові медалі – у індивідуальних змаганнях зі стрільби з луку та зі штовхання ядра, Максим здобув два срібла – у стрибках у довжину та веслуванні на тренажерах.

Поступово кількість бажаючих ветеранів війни займатися у Центрі розвитку спорту ветеранів війни та адаптивного спорту МСК «Дніпро» збільшується. Поряд з індивідуальними адаптивними видами спорту – легкою атлетикою, настільним тенісом, стрільбою з лука, пауерліфтингом на базі Центру, починаючи із січня 2024 року, вже активно розвиваються командні адаптивні види спорту – волейбол сидячи та футбол на милицях для осіб з інвалідністю, у тому числі з ампутаціями кінцівок – АМП футбол (аmputee football). Спеціальні милиці для ветеранів придбали меценати.

Тренування у всіх видах спорту проводяться під керівництвом досвідчених тренерів.

31 травня – 2 червня 2024 року команда ветеранів війни МСК «Дніпро» взяла участь у всеукраїнському відборі до національної збірної команди України на Ігри Нескорених у Ванкувері – Вістлері 2025.

Ігри Нескорених  (найбільший в світі міжнародний захід для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, травми або захворювання, виконуючи свої службові обов’язки) у Ванкувері – Вістлері 2025 стануть першими в історії зимовими гібридними Іграми. Учасники візьмуть участь у плаванні, веслуванні на тренажерах, волейболі сидячи, баскетболі на кріслах колісних та регбі на кріслах колісних, включаючи нові зимові види спорту: гірські лижі, сноуборд, біатлон, бігові лижі, скелетон і керлінг на кріслах колісних.

СЕЗОН 2023-2024 рр.

МСК «Дніпро» вперше у свої історії став віце – чемпіоном України головного футзального турніру сезону 2023-2024 років серед жіночих команд.

Футзал. Чемпіонат України. Вища ліга. Жінки

I-ий етап. Група «В»

КомандаІВНПРМО
“Будстар”660057:818
 “МСК “Дніпро640230:1712
“Енергія НУБіП”61058:303
 “КНУ ім.Т.Шевченка”61057:473

II-ий етап 

КомандаІВНПРМО
“Будстар”10100056:1730
 “МСК “Дніпро1070339:2121
“Лідер”-зб.Полтавської обл.1070353:2621
Ладомир1040638:4012
 ЖФК “Буг-Сокаль”1020826:586
зб. Харківської обл.1000101:610

III-ий етап (серія ігор до двох перемого однієї з команд за «золото» чемпіонату)

12 квітня 2024р. “Будстар” (Київ) – МСК “Дніпро” (Черкаси) – 5:0

20 квітня 2024р.  МСК “Дніпро” (Черкаси) – “Будстар” (Київ) – 2:4

Волейбол. Чемпіонат України. Вища ліга. Чоловіки

I-ий етап

КомандаОчкиІВП
1ВК “Поділля”23880
2МСК “Дніпро”21871
3ВК “Бахмут”19862
4“Хотинські козаки”15853
5“Олюртранс-ЛНТУ”10844
6“Покуття”10835
7“Булава – ВК Барком-Кажани”7826
8“Локомотив-зб.Харківської обл.”3817
9“Кривбас”0808

Півфінал

16.03.2024 МСК “Дніпро” – ВК”Бахмут-ШВСМ” – 0:3

17.03.2024 МСК “Дніпро” – ВК”Бахмут-ШВСМ” – 2:3

3-4 місце

20.04.2024 «Хотинські козаки» (Хотин, Чернівецька обл.) – МСК «Дніпро» -2:3 

21.04.2024  МСК «Дніпро» – «Хотинські козаки» – 3:0

Волейбол. Чемпіонат України. Вища ліга. Жінки

КомандаОчкиІВП
1Академія “Прометей”3913130
2Нафтуся3413121
3Орбіта-ЗНУ2913103
4Полісся-ЖДУ281394
5ЦОП-ЧНУ-МФКФК281394
6Хмельницькі пантери241385
7Прикарпаття-Олімпія191367
8Університет-ПНУ161367
9Воллейбук-ЧНУ161358
10Збірна Полтавської обл.121349
11Університет111349
12Кривбас913310
13МСК “Дніпро”813211
14Спортліцей013013

Футзал. Чемпіонат Черкаської області. Екстра-ліга. Чоловіки

(згідно регламенту команди змагалися за участь у фінальній частині Чемпіонату України з футзалу серед команд Другої ліги)

КомандаІВНПРМО
Майфон12102057:1332
Земельник1281341:2625
Цетус1281340:1925
Служба порятунку1241731:4213
ЮГ-20001231836:6010
Карбон1231828:4810
 “МСК “Дніпро1221928:537

Регбі-7. Чемпіонат України – 2024. Вища ліга.  

Відбірковий етап (матчі відбудуться у червні 2024 року)

Центральна група

 • «Анатра» м. Одеса
 • «Пегас-Ребелз» м. Київ
 • «Антарес» м. Київ
 • Збірна Миколаївської області
 • МСК «Дніпро» м. Черкаси
 • «Патруль» м. Київ

СЕЗОН 2022-2023 рр.

Футзал. Чемпіонат України U-20. Чоловіки

КомандаІВНПРМО
 “МСК “Дніпро860138:2720
“Sky Up-2” Київ860256:2418
КДЮСШ Кам’яні Потоки840435:2513
“Копа” Львів820626:426
Коцюбинська ДЮСШ810713:503

Волейбол. Чемпіонат України. Перша ліга. Чоловіки    

КомандаОчкиІВП
 “МСК “Дніпро23880
Контінентал18862
ВК “Патріот-Рівне” 18862
ВК “Датський Текстиль” 16853
НУФВСУ13844
НУБіП України-Локомотив11844
Донеччина-КДЮСШ №16826
ЗОДЮСШ-зб. Закарпатської обл3817
Володар-КФВ-6808

Регбі-7. Чемпіонат України. Вища ліга.  

1 місце«Анатра» (Одеса)
2 місцеЗбірна Донецької області РК «Твердий знак»
3 місцеБуревісник- ДЮСШ №1» (Хмельницький)
4 місцеРК «Київ-Дарниця»- ДЮСШ №10 (Київ)
5 місце«Пегас-Ребелс» (Київ)
6 місце«Антарес» (Київ)
7 місцеДЮСШ-2 «Станиславів» (Івано-Франківськ)
8 місцеЗбірна Миколаївської області
9 місцеЗбірна Рівненської області
10 місце «Патруль» (Київ)
11 місцеМСК «Дніпро» (Черкаси)

Футзал. Чемпіонат України. Жінки. Вища ліга

I-ий етап. Група «А»

КомандаІВНПРМО
“Лідер зб. Полтавської обл.” 660056:818
 “МСК “Дніпро640237:1912
ЖФК “Сістерс”610511:413
Синельникове610512:483

Фінальний етап

КомандаІВНПРМО
Ладомир10900102:2827
Будстар1071267:4222
Лідер1050547:4115
 “МСК “Дніпро1040639:6112
Поділля1031638:5310
Легіон-Університет1010926:943

Футзал. Чемпіонат Черкаської області. Екстра-ліга. Чоловіки 

(згідно регламенту команди змагалися за участь у фінальній частині Чемпіонатів України з футзалу серед команд Першої та Другої ліг)

КомандаІВНПРМО
1Цетус1495043:2532
2Майфон14101354:2831
3Земельник1473453:3924
4Служба порятунку1452729:3717
5Карбон1452754:5917
6 “МСК “Дніпро1450933:4815
7ЮГ-20001441935:5213
8Слобода1432940:5311

У серпні 2022 року відкрито і проведено набір в секцію для занять футболом для дітей під назвою – МСК «Дніпро» kids, де тренери Кулинич Богдан та Власенко Віталій проводять тренування для дітей початкової групи підготовки. У секції за спеціально розробленою програмою підготовки займаються близько 50 дітей наймолодшого віку.

СЕЗОН 2021-2022 рр.

(24.02.2022 року усі змагання цього спортивного сезону через напад росії на Україну  були зупинені)

У структурі МСК Дніпро з’явилася чоловіча волейбольна команда і досить успішно дебютувала у Чемпіонаті України серед команд II ліги.

Волейбол. Чемпіонат України. Друга ліга. Чоловіки

КомандаОчкиІВП
 “МСК “Дніпро24880
 “Берегиня-Зб. Херсонської обл.” м. Нова Кахова 23880
СК “Радіус”-СДЮСШОР №2 м. Полтава19862
КДЮСШ “Джинеcтра” м. Одеса18862
НУБіП України-Локомотив м. Київ16853
ВК Боярка м. Боярка15853
 КЗ “ДЮСШ №1” НМР м. Нікополь11844
КЗ “ХФКСП” ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків9835
КЗ “ДОСФКСП”-КДЮСШ №1 м. Бахмут5826
“Збірна Полтавської області- ВК “Решетилівка 3817
 ВК “Колос-ДЮСШ” Лиманська ОТГ1808
КПНЗ “КДЮСШ №2” ЧМР-Збірна м.Чернігів0808

Волейбол. Кубок України. Друга ліга. Чоловіки

Волейболісти МСК «Дніпро», вдало подолавши три попередні раунди розіграшу Кубка України, вийшли до 1/4 фіналу, який так і не відбувся, де 7 команд представляли Суперлігу і черкащани були з Другої ліги: МСК “Дніпро” (Черкаси), “Епіцентр-Подоляни” (Городок), ВК “Дніпро-Прометей” (Дніпро), ВК “Барком-Кажани” (Львів), “Юракадемія” (Харків), ВК “МХП-Вінниця” (Тростянець), ВК “Житичі-Поліський університет” (Житомир), ВК “Решетилівка”.

Регбі-7. Чемпіонат України – 2022. Вища ліга.

1 місцеЗбірна команда Хмельницької області–ДЮСШ-1 м. Хмельницький
2 місцеСтаніславів м. Івано-Франківськ
3 місцеДЮСШ-4 м. Рівне
4 місцеРК «Дарниця» – ДЮСШ-10 м. Київ
5 місцеTranscarpathia – Triniti  м. Ужгород
6 місцеПатруль м Київ
7 місцеМСК «Дніпро» (Черкаси)

Футбол. Чемпіонат України. Друга ліга

КомандаІВНПРМО
Карпати Львів18160246:748
Лівий берег19151346:1446
ЛНЗ17132236:841
Діназ19131533:1840
Епіцентр19121630:1937
Мункач1984724:2628
 “Нива” В1783631:1927
Карпати Галич1874723:2325
Буковина1865720:2023
 ФК “Чернігів”1855817:2420
 “МСК “Дніпро18521124:3217
Чайка19361016:4015
Рубікон19421315:3814
АФСК “Київ”1915138:388
Любомир1911178:514

Футбол. Чемпіонат України. Перша ліга U-19

КомандаІВНПРМО
Чорноморець742120:414
ХФК “Пенуел”74217:314
 “МСК “Дніпро741214:913
ДЮФК “Атлетик”740316:1012
СК “Хаджибей”73226:811
Зірка731313:1010
ДЮСШ Херсон720512:146
ДЮФК “Олімпік”70076:360

Волейбол. Чемпіонат України. Вища ліга. Жінки

КомандаОчкиІВП
Білозгар-Медуніверситет4315141
ВК “Полісся-2”3815123
ФОГТЛАНД3615123
Южанка” ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК3215114
ВК “Львів’янка “ЛДУФК-СКІФ””3015105
“Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР”2915105
ВК “Буковинка-ДЮСШ №4”251587
 Київська область-“Спортліцей”211578
Харків’янка-ХНПУ-Зб.Харківської обл.-2211569
 “МСК “Дніпро161569
СК “Прометей-2-ДДТУ”1515510
 ВК “ПНУ-Університет”1515510
Збірна Харківської області 1315510
“Орбіта-Спортінтернат”1215411
“Метеор-Інваспорт”1215411
НУФВСУ215114

Футзал. Чемпіонат України. Вища ліга. Жінки

Дуже близькою у сезоні 2021/2022 р.р. була команда МСК «Дніпро» до завоювання своїх перших нагород, але через російсько-українську війну Чемпіонат України з футзалу серед жіночих команд Вищої ліги, як, власне, і усі змагання у країні, було зупинено.

КомандаІВНПРМО
Ладомир8800104:2024
Будстар760158:1318
 МСК “Дніпро850350:4915
зб. Хмельницького921627:577
Легіон-Університет921627:677
Новий Львів910818:783

Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, регіональний етап, черкаська група). Чоловіки

I-ий етап

Група «А»

КомандаІВНПРМО
 “МСК “Дніпро981034:1025
Майфон970252:1921
Черкаські козаки960339:2618
Карбон960346:2318
Червона Слобода941423:2013
“Колос” Ч.940521:2712
Патріот930623:479
Вектра921618:387
РДС921628:367
“Олімп” Р.90086:443

Фінальний етап

КомандаІВНПРМО
Майфон11003:23
Цетус11004:23
Черкаські козаки10103:31
 МСК “Дніпро10103:31
Майфон-210012:40
Служба порятунку10010:30

СЕЗОН 2020-2021 рр.

25 серпня 2020 року рішення виконкому Черкаської міської ради стадіон із футбольним полем, трибунами для глядачів і легкоатлетичними доріжками отримав назву «Черкаси-Арена».

Для проїзду команд МСК «Дніпро» на матчі чемпіонатів України придбано комфортабельний автобус. 23 жовтня 2020 року черкаський міський голова вручив ключі від автобуса.

Цього сезону була створена чоловіча футзальна команда вікової категорії U-19. Відповідно збільшилася кількість Чемпіонатів України, де представлений черкаський МСК «Дніпро».

Футзал. Чемпіонат України U-19. Молодіжна екстра-ліга

Призери змагань

 1. ДЮСШ “Волна” м. Харків​
 2. КІВС «Енергія» м. Львів​
 3. МСК “Дніпро” м. Черкаси

Футзал. Чемпіонат України. Вища ліга. Жінки

Група 3

КомандаІВНПРМО
“IMS-НУХТ” (Київ)440039:312
 МСК “Дніпро420213:256
“Фенікс” (Бровари)400411:350

Фінальний етап. Матчі за 5-8 місце 

 • 13.03.2021. МСК«Дніпро» (Черкаси) – «Ладомир» (Володимир) – 5:0​
 • 19.03.2021. «Ладомир» – МСК Дніпро – 0:5
 • 02.04.2021. «ДЮСШ ім. О. Бутовського» (Полтава) – МСК «Дніпро» – 13:7
 • 11.04.2021. МСК «Дніпро» – «ДЮСШ ім. О. Бутовського» – 2:3

За підсумками виступу у своєму дебютному сезоні у чемпіонаті серед команд Вищої ліги, де грали 15 команд, футзалістки МСК «Дніпро» фінішували на 6 місці.

Волейбол. Чемпіонат України. Вища ліга. Жінки

КомандаОчкиІВП
Білозгар-Медуніверситет4315141
ВК “Полісся-2”3815123
ФОГТЛАНД3615123
Южанка” ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК3215114
ВК “Львів’янка “ЛДУФК-СКІФ””3015105
“Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР”2915105
ВК “Буковинка-ДЮСШ №4”251587
 Київська область-“Спортліцей”211578
Харків’янка-ХНПУ-Зб.Харківської обл.-2211569
 “МСК “Дніпро161569
СК “Прометей-2-ДДТУ”1515510
 ВК “ПНУ-Університет”1515510
Збірна Харківської області 1315510
“Орбіта-Спортінтернат”1215411
“Метеор-Інваспорт”1215411
НУФВСУ215114

Фінальний етап. 9-12 місця

КомандаОчкиІВП
 СК “Прометей-2-ДДТУ”8330
“МСК “Дніпро6321
Збірна Харківської області 4312
 ВК “ПНУ-Університет”-3303

Футбол. Чемпіонат України. Перша ліга U-19. 

Група 3

КомандаІВНПРМО
ДЮСШ-1-Кривбас 1484230:1328
Гірник1483337:1727
Чорноморець1474330:1425
ДЮФК “Атлетик”1464425:1622
ДЮСШ Херсон1462626:3620
“МСК “Дніпро1452725:2317
ДЮФК “Олімпік”14311010:4210
ДЮСШ “Металург”14221014:368

Футбол. Чемпіонат України. Друга ліга

КомандаІВНПРМО
Метал22202065:562
Кривбас-202022155253:1550
“Металург” Зп.22134542:2043
“Таврія Сімф.”22126441:2242
Енергія22931034:3530
Яруд22841027:3928
“МСК “Дніпро2276917:3427
Перемога2258921:2923
Балкани22651120:2823
Реал Фарма22531413:4018
ФК “Нікополь”22351418:4614
 МФК “Миколаїв-2” 22151613:518

Регбі-7. Чемпіонат України-2021. Перша ліга.

1 місце«Моряки» м. Одеса
2 місцекоманда «Ъ» Донецька область
3 місцеДЮСШ-4 м. Рівне
4 місце«Kryvyi Rih Rugby» м. Кривий Ріг
5 місцеМСК «Дніпро» (Черкаси)
6 місце«Київ-Дарниця» м. Київ
7 місце«Прометей» м. Херсон
8 місце«Корабел» м. Миколаїв
9 місцеРК «Патруль» м. Київ
10 місце «Вітовка» Миколаїв

Футзал. Чемпіонат України (II ліга, регіональний етап, черкаська група). Чоловіки 

I-ий етап

КомандаІВНПРМО
Черкасиобленерго743020:815
Цетус743012:615
ЮГ-2000725013:911
Майфон731326:1510
Земельник-2724121:2110
Карбон713317:196
Служба порятунку713310:146
“МСК “Дніпро700712:390

II-ий етап

КомандаІВНПРМО
Земельник-2641123:1313
Карбон641120:1113
Служба порятунку613211:156
“МСК “Дніпро601510:251

На початку 2021 року за ініціативи МСК «Дніпро» (Черкаси) створено проєкт «Чемпіони по життю». З того часу у дітей з різними особливостями здоров’я з’явилася можливість на базі клубу брати участь у заняттях з футболу та покращувати свій фізичний і психологічний стан під керівництвом тренерів: Богдана Кулинича, Наталії Кулинич, Тетяни Король, Михайла Якуніна. На сьогодні у рамках цього проєкту займаються більше 60 дітей різного віку та соціального статусу.

СЕЗОН 2019-2020 рр.

Цього сезону у спортивному комплексі «Сокіл» був облаштований зал боксу. В адмінбудівлі на двох поверхах для спортсменів, що приїжджають на змагання до Черкас, зроблено капітальний ремонт під хостел (кімнати відпочинку) з усіма необхідними зручностями.

На території встановлена літня арена для боксу, де проводяться тренування та поєдинки чемпіонатів Черкас і Черкаської області. 

До складу комунального підприємства увійшов спортивний майданчик у Південно-Західному районі по вул. О.Теліги.

З метою популяризації ігрових видів спорту, гармонійного і всебічного розвитку, пропаганди здорового способу життя та залучення дітей до занять спортом, спортсмени і тренери МСК «Дніпро» в школах м. Черкаси  проводять майстер-класи «Перше тренування». Під час майстер-класів спортсмени та тренери клубу розповідають та навчають дітей особливостям таких видів спорту, як: футбол, волейбол, футзал, регбі.

У січні 2020 року рішенням сесії Черкаської міської ради було змінено назву КП «Центральний стадіон» на комунальне підприємство муніципальний спортивний клуб «Дніпро» Черкаської міської ради.

Продовжується формування нових команд із ігрових видів спорту. Команда дев’ятнадцятирічних футболістів, які згідно регламенту вже не могли грати в офіційних змаганнях U19, продовжили виступ у Чемпіонаті України серед аматорських команд, а у команду юнаків відбувся новий набір. Також було створено жіночі волейбольні і футзальні команди та чоловічу з регбі-7. У всіх командах грають місцеві вихованці спортивних шкіл і у змаганнях за середнім віком гравців черкащани серед наймолодших. 

Футбол. Чемпіонат України серед аматорських команд

КомандаІВНПРМО
“Вікторія” Миколаївка22183159:1257
“ЛНЗ-Лебедин” 22174154:1355
ФК “Чернігів-Авангард” Корюківка22143532:1745
ФК “Тростянець”  22114730:3037
ФК “Чернігів-ЮСБ”  2297630:2334
“Рубікон” Київ2287725:3631
“Атлет” Київ22831132:4527
ФК “Біла Церква”  22561118:3221
“МСК “Дніпро22631322:4821
МФК “Первомайськ” 22521526:3117
“Агродім” Бахмач2244149:1316
“Олімпік” Кропивницький 22202019:566

Регбі-7. Чемпіонат України-2020. Перша ліга. Регіональний етап. Південно-східна зона

1 місце«Лідерс» м. Одеса
2 місце«Моряки» м. Одеса
3 місце«Kryvyi Rih Rugby» м. Кривий Ріг
4 місце«Корабел» м. Миколаїв
5 місцеКоманда «Ъ» м. Покровськ Донецької області
6 місце«Вітовка» м. Миколаїв
7 місцеМСК «Дніпро» (Черкаси)

Футбол. Чемпіонат України. Перша ліга U-19. 

Група 3

КомандаІВНПРМО
СДЮСШОР Металург (Запоріжжя)960328:1318
Гірник (Кривий Ріг)953117:618
ДЮФК Олімпік (Кропивницький)952224:1217
ДЮФК Атлетик (Одеса)951323:1516
СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)944113:816
“МСК “Дніпро933316:1712
Лідер (Дніпро)93249:1111
ФК Нікополь (Нікополь)930616:299
ФК Маолдіс (Дніпро)921614:347
Зоря-Миронівщини (Миронівка)  91088:233
(через введення карантину друге коло змагань не було проведене)

Волейбол. Чемпіонат України. Перша ліга. Жінки

Група «А»

КомандаОчкиІВП
ФОГТЛАНД21770
“МСК “Дніпро17761
НУФВСУ15752
СК “Лиман”12743
ВК “ДЮІ-Академія”10734
СК “Радіус” 6724
НУЧК-ШВСМ3716
“Южанка-2”0707

Фінальний етап

КомандаОчкиІВП
Полісся-ліцей-інтернат16651
ФОГТЛАНД14651
ВК “ПНУ-Івано-Франківськ”6624
“МСК “Дніпро0606

Футзал. Чемпіонат України. Перша ліга. Жінки

Група «В»

 • “5G-Ладомир” (Київ) – 6 ігор, 18 очок
 • МСК “Дніпро” (Черкаси) – 6 ігор, 12 очок
 • КДЮСШ Олімп (Славутич) – 6 ігор, 6 очок
 • КНУБіА (Київ) – 6 ігор, 0 очок

На першому етапі команди були поділені на чотири групи. По дві кращі команди виходили до фінальної частини. Футзалістки МСК “Дніпро” вибороли місце у фінальній частині, проте через введення карантину цей етап змагань не був проведений.

СЕЗОН 2018-2019 рр.

Футбол. Чемпіонат України. Перша ліга U-19 

Група 3

КомандаІВНПРМО
ФК Петриківка (Петриківка)1291238:928
“МСК “Дніпро1272319:1323
МФК Кремінь (Кременчук)1254324:1619
ФК Маолдіс (Дніпро)1252522:1917
ДЮФК Олімпік (Кропивницький) 1242625:2914
ФК Голкіпер (Запоріжжя) 1241714:2313
ФК Нікополь (Нікополь)12201011:446
Металург (Кам’янське)00000:00

1/4  фіналу

 • 26.05.2019. МСК Дніпро (Черкаси) – СК Дніпро-1 (Дніпро) – 1:2
 • 30.05.2019. СК Дніпро-1 (Дніпро) – МСК Дніпро (Черкаси) – 5:1

На КП «Центральний стадіон» відкрито сучасний медико-реабілітаційний центр (лазерна й ударно-хвильова терапія, ультразвук, електротерапія, магнітотерапія та інше), який розташований в адміністративній будівлі.

Встановлено футбольний майданчик із штучним покриттям газону розміром 60х40 та освітленням.

Відремонтовані роздягальні для футбольних команд.