За декілька місяців після початку тренувань у Центрі розвитку спорту ветеранів війни та адаптивного спорту МСК «Дніпро» нам вдалось сформувати команди з адаптивних видів спорту. Нині ми розвиваємо види спорту, які підходять для занять із ветерани війни з різними травмами: стрільба з лука, волейбол сидячи, настільний теніс, футбол на милицях (АМП футбол),  штовхання ядра. 

У нас вже навіть сформовані команди ветеранів з цих видів спорту! У перспективі маємо намір розвивати баскетбол на візках, пауерліфтинг й декілька видів легкої атлетики. Перелік команд з адаптивних видів може збільшуватись. Все залежить від бажань самих ветеранів. Тобто, якщо є запит на розвиток конкретного виду, то ми докладемо усіх зусиль, аби впровадити його у програму фізкультурно-спортивної реабілітації наших захисників і захисниць.

Різноманіття спорту для ветеранів

Адаптивний футбол та баскетбол

Спеціально адаптовані версії цих популярних командних видів спорту дозволяють ветеранам з різними обмеженнями фізичних можливостей активно брати участь у грі та відчувати радість від спільного заняття спортом.

Аква-аеробіка та плавання

Ці водні види спорту є ідеальними для ветеранів з обмеженими можливостями або тих, хто шукає низько-впливові тренування для покращення фізичної форми та здоров’я.

Спортивні активності допомагають ветеранам не лише покращити фізичну форму та здоров’я, але й знайти нових друзів та спільноту, де кожен відчуває підтримку та впевненість.

Стрільба з лука та стрільба із пневматичної гвинтівки:

Ці види спорту сприяють розвитку координації, концентрації та точності, а також дозволяють ветеранам випробувати свої сили у захопливих змаганнях.

Адаптивний теніс та настільний теніс

Відмінний вибір для тих, хто шукає активність з високим рівнем соціалізації та конкуренції, але з можливістю адаптації до різних фізичних обмежень.

Спілкування та соціалізація

Ми зосереджуємося на створенні сприятливого середовища для ветеранів, де вони можуть зустрічатися, спілкуватися та відчувати підтримку один від одного.
Наша мета – створити навколишнє середовище, де ветерани відчуваються підтримані, знаходять нові друзі та отримують позитивний заряд енергії та мотивації.

Здоров’я та фітнес

Ми пропонуємо програми здоров’я та фітнесу, які доступні для ветеранів, незалежно від їхнього фізичного стану. Наші програми спрямовані на покращення загального самопочуття та здоров’я, враховуючи індивідуальні потреби та можливості кожного ветерана.
Наша мета – створити безпечне та сприятливе середовище, де кожен ветеран може знайти відповідні заняття, що підходять його потребам та здоров’ю.