Представників з АМП футболу запрошено на міжнародні навчання

У польському Жешуві фундацією Football is More проводитиметься міжнародний навчальний тренінг для представників команд з футболу на милицях для осіб з інвалідністю, у тому числі з ампутаціями кінцівок – АМП футбол (аmputee football). 

За повідомленням директора МСК «Дніпро» (Черкаси) Юрія Гончарова до офісу клубу від фундації Football is More надійшло запрошення для участі у навчаннях для представників команди з АМП футболу.

Нагадаємо, що весною цього року за інціативи МСК «Дніпро» на базі клубу була організована команда з АПМ футболу, яка на спортивній базі «Черкаси-Арени» проводить регулярні тренування.

Юрій Гончаров проінформував, що від МСК «Дніпро» на міжнародний навчальний тренінг делеговані головний тренер Богдан Кулинич та гравець команда Денис Шенгеровський.

Щодо навчання, то воно має на меті запропонувати програми тренувань для людей, які отримали поранення на війні та інших людей з інвалідністю, можливість розвинути свій потенціал і сформувати своє життя відповідно до власних ідей.

Під час навчання тренери з «Челсі» (Еллі Краб та Джордан Кларк) та тренер національної збірної Польщі Дмитро Камеко допомагатимуть учасникам розвивати навички, необхідні для гри у футбол АМП, а також ознайомлять з навчальними програмами для підготовки до інтеграції в спорт та соціальне життя.

10 Тра 2024