Жіноча збірна України з пляжного футболу в серії пенальті перемогла команду Португалії

Пляжний футбол. Жінки. Євроліга-2024. Етап в Назаре (Португалія). 2 тур. Португалія – Україна – 1:1 (2:4 по пенальті).

У середині другого тайму рахунок у грі неймовірним ударом зі штрафного відкрила Юлія Костюк. Але господарки на останній хвилині основного часу також заробили штрафний і зрівняли результат – 1:1.

У серії пенальті виручила наша голкіперка Анастасія Терех, яка відбила два удари від португальських футболісток. А у наших забивали з точки Анастасія Кліпаченко, Сніжана Воловенко, Юлія Костюк та Ірина Дубицька.

У неділю, 1 вересня, цей етап завершується матчем проти команди Англії (14:45 за київським часом).

Євроліга-2024. Жіночий турнір. Група А

31.08.2024

Португалія — Україна — 1:1, по пенальті — 2:4

Голи: Марта (36) — Костюк (19).

Португалія: Барбара, Джаміла, Д. Флореш, Ема, Данієла, Беатріс, Марта, Андрея, Перейра, Інеш, Феррейра, Крістіана.

Україна: Терех, Кулик, Костюк, Воловенко, Кліпаченко, Дубицька, Випасняк, Скибіна, Юрасова, Дячук, Солдатенко, Бенедік.

Час початку матчу — київський.

Згідно з набраними на цьому етапі очками збірні сформують групи на Суперфінал Євроліги-2024 в італійському Альгеро, що відбудеться 10—15 вересня.