У Будинку футболу відбулася церемонія нагородження команд Чемпіонату України з футзалу 2025/26 Вищої ліги серед жінок — і МСК «Дніпро» вкотре гучно заявив про себе, здобувши «срібло».


Капітан нашої команди Вероніка Кириченко стала найкращою бомбардиркою Чемпіонату України з футзалу серед жінок Вищої ліги сезону 2025–2026, забивши 20 м’ячів.

Наставник команди Юрій Криштоп — визнаний кращим тренером сезону.

За цими нагородами — не просто цифри й титули. Це — щоденна праця, характер, довіра в команді та величезне бажання перемагати.
Цей сезон — про єдність, силу та впевненість. Про команду, яка не боїться амбітних цілей та впевнено рухається вперед.
Пишаємося кожною з вас і дякуємо за ці емоції.
