Найкращою бомбардиркою Чемпіонату України з футзалу серед жінок Вищої ліги 2025-2026 з 20 забитими м’ячами стала капітан команди МСК “Дніпро” Вероніка Кириченко.
Кращим тренером сезону став наставник команди МСК “Дніпро” Юрій Криштоп.
Нагадаємо, що команда футзалісток МСК “Дніпро” у цьому сезоні здобула “срібло”.
Урочиста церемонія нагородження відбудеться в Будинку футболу вже завтра — 28 травня.
