Команда МСК «Дніпро» з ампфутболу провела товариський матч із «Сталевими орлами»

Команда спортсменів-ветеранів російсько-української війни з ампфутболу МСК «Дніпро» приймала гостей — «Сталеві орли» з Кропивницького.

Попри примхи погоди — сильний дощ, вітер і сонце — гра відбулася й подарувала емоції, боротьбу та красиву гру.

Товариський матч завершився перемогою МСК «Дніпро» — 3:0.

Голи забили: Сергій Швидкий, Юрій Юриков та Микола Коваль.

Дякуємо команді «Сталеві орли» за гру, атмосферу та справжній спортивний дух.

Такі зустрічі — це не лише про результат, а про єдність, підтримку та рух вперед. Працюємо далі.

28 Тра 2026